AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


»
Moderné biele lesklé predsiene, sektorové kvalitné a elegantné vešiakové steny v prevedení biely lak vysoký lesk

V ponuke eshopu www.aanabytok.sk nájdete aj veľmi moderné vešiakové steny v prevedení biely lak vysoký lesk. Biele lesklé vešiakové steny sú sektorové, je u nich možnosť výberu prvkov, ktoré potrebujete. Z našej ponuky si určite vyberiete predsieň, či vešiakovú zostavu, ktorú hľadáte.

Vešiaková stena OCEAN - je veľmi elegantná, pekná, moderná a kvalitná sektorová predsieň. Predsieň je v ponuke v prevedení biely lak vysoký lesk. Môžete si z prvkov vytvoriť aj vlastnú predsieňovú zostavu, ktorá sa rozmerovo zmestí do Vašej chodby.
Doprava ZDARMA!
Dodacia lehota je 4-6 týždňov.
Dovoz z Nemecka.

 

Sektorová predsieň SYDNEY

Moderná a veľmi kvalitná predsieň Sydney, v ponuke je v prevedení biely lak vysoký lesk. V našej ponuke sú pevné predsieňové zostavy a aj samostatné prvky pre vytvorenie vlastnej predsiene. Predsieň je v ponuke v prevedení biely lak vysoký lesk. Kvalitná biela lesklá vešiaková stena je dovoz z Nemecka. Je len na objednávku, dodacia lehota je 4-6 týždňov.


Vyberte si z našej ponuky nábytok, ktorý vyhovuje Vašim predstavám a spĺňa Vaše požiadavky, dopravíme Vám ho kdekoľvek úplne ZADARMO!

Prezrite si našu aktuálnu ponuku eshopu s nábytkom - www.aa-nabytok.sk.

Eshop s nábytkom aj na splátky.

Yzg0N