AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


»
Sedacie súpravy v tvare písmena "U"

Sedacie súpravy v tvare U patria momentálne medzi najpredávanejšie. Sedačky v tvare do písmena "U" sú rozkladacie a sú vhodné aj na každodenné spanie. Rozťahovacie sedacie súpravy majú aj úložný priestor.

Niektoré sedačky v tvare U majú aj polohovateľné záhlavníky, čim sú sedačky viac pohodlnejšie a človek si na nich skutočne oddýchne. Niektoré sedacie súpravy majú aj polohovateľné podrúčky.

Ak máme v obývačke či hale dostatok miesta, mohli by sme sedaciu súpravu doplniť o kreslo tzv. leňošku ležadlo alebo lehátko do interiéru.

V internetovom obchode www.aa-nabytok.sk určite nájdete sedaciu súpravu - sedačku, ktorú hľadáte. Doprava je po celom Slovensku ZDARMA! Niektoré sedačky sú aj skladom, dodať Vám ich vieme do 5 dní. Niektoré sú na objednávku, dodacia lehota je 4-6 týždňov.

V našej ponuke nájdete aj kvalitné nemecké rozkladacie sedačky v tvare "U". Sedačky sú veľmi moderné a pohodné. V ponuke eshopu s nábytkom www.aa-nabytok.sk sú aj kvalitné slovenské výrobky, slovenské sedacie súpravy v tvare písmena "U".


MzY0Mz