»
Sedacie súpravy v tvare písmena "U"

Sedacie súpravy v tvare U patria momentálne medzi najpredávanejšie. Sedačky v tvare do písmena "U" sú rozkladacie a sú vhodné aj na každodenné spanie. Rozťahovacie sedacie súpravy majú aj úložný priestor.

Niektoré sedačky v tvare U majú aj polohovateľné záhlavníky, čim sú sedačky viac pohodlnejšie a človek si na nich skutočne oddýchne. Niektoré sedacie súpravy majú aj polohovateľné podrúčky.

Ak máme v obývačke či hale dostatok miesta, mohli by sme sedaciu súpravu doplniť o kreslo tzv. leňošku ležadlo alebo lehátko do interiéru.

V internetovom obchode www.aa-nabytok.sk určite nájdete sedaciu súpravu - sedačku, ktorú hľadáte. Doprava je po celom Slovensku ZDARMA! Niektoré sedačky sú aj skladom, dodať Vám ich vieme do 5 dní. Niektoré sú na objednávku, dodacia lehota je 4-6 týždňov.

V našej ponuke nájdete aj kvalitné nemecké rozkladacie sedačky v tvare "U". Sedačky sú veľmi moderné a pohodné. V ponuke eshopu s nábytkom www.aa-nabytok.sk sú aj kvalitné slovenské výrobky, slovenské sedacie súpravy v tvare písmena "U".


Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, detské a študentské izby, výklopné váľandy, konferenčné a televízne stolíky, toaletné a nočné stolíky, písacie stoly, rohové lavice, predsiene, relaxačné polohovacie kreslá, televízne kreslá, ušiaky, rohové lavice do kuchyne, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske otočné kreslá, sedacie vaky, jedálenské sety, leňošky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, glóbus barový servírovací stolík, štýlový rustikálny nábytok a nábytok aj z masívneho dreva.

 

YmZjZT