»
Sedačky v tvare písmena U, sedacie súpravy do tvaru U

Sedacie súpravy ako ABBY, YORK, MANTEGO, JOY 2U, MAXISOFA, TERRA, LORA, FLO BIS, HAVANA GOBI, FRANKFURT, ESTELLE... patria medzi najpredávanejšie. Všetky sedačky sú v tvare do písmena U.

Sedacie súpravy do "U" sú rozťahovacie a majú aj úložný priestor. Rozkladacie sedačky do U sú niektoré univerzálne, t. j. majú univerzálny roh pravý/ľavý, prvou montážou si zákazník sám zvolí roh buď naľavo alebo napravo. Sedacie súpravy môžu byť celolátkové, v látkovom prevedení alebo v kombinácii s ekokožou. Niektoré sedačky sú v ponuke aj v ekokoži alebo koženke. Sedacie súpravy z našej ponuky sú od kvalitných českých, poľských, nemeckých a slovenských výrobcov.

DOPRAVA JE VŽDY ZDARMA!

Sedačky, ktoré sú skladom, Vám vieme dopraviť do 3-5 dní, niektoré sedacie súpravy v tvare U sú na objednávku, dodacia lehota je 6 týždňov.

Sedacie súpravy v tvare do U sú veľmi pohodlné, počas dňa ponúkajú dostatok miesta na sedenie alebo aj ležanie. Sú rozkladacie, preto sú vhodné aj na každodenné spanie.

E-shop www.aa-nabytok.sk Vám ponúka veľmi širokú ponuku sedačiek v tvare do U. Internetový obchod s nábytkom - www.aa-nabytok.sk - má širokú ponuku všetkých typov sedačiek a sedacích súprav.


OTU3OG