»
Nájde si kancelársky nábytok miesto vo Vašom byte? Vytvorte si svoju vlastnú domácu kanceláriu

Žijeme v rýchlej dome, kedy čoraz viac z nás si berie prácu aj domov. Aj vo Vašom príbytku si môžete vytvoriť kanceláriu, ktorá bude praktická a útulná.

Dnes už nepotrebujeme pre prácu na doma samostatnú miestnosť. Moderné technológie sa postarali o to, že na prácu nám stačí oveľa menší priestor. Útulný a funkčný pracovný kútik sa dá vytvoriť na kúsku voľného miesta kdekoľvek v byte. So štipkou kreativity a výberom tohto správneho nábytku dokážeme každý priestor premeniť na domácu kanceláriu. Jedinou podmienkou je blízkosť elektrickej zástrčky.

Domácu pracovňu môžeme vytvoriť v obývačke, kuchyni, spálni... Počítačový stôl nám zaberie v obývačke pár metrov štvorcových, môžeme použiť aj rohový počítačový stolík. Ak sme nútení urobiť si pracovňu v spálni, prípadne detskej izbe, nemali by sme zabudnúť na to, že svetlo z počítača môže partnerovi alebo deťom brániť v zaspávaní alebo budiť ich zo spánku. Počítač by mal byť otočený tak, aby neosvetloval spiacich členov domácnosti. S prácou sa však môžete prestahovať aj do kuchyne. Stačí pár políc a výsuvná pracovná doska...

Najlepší pracovný kútik môžete vytvoriť aj z tých najnočakávanejších miestach v byte či dome. Ideálne je využiť aj miesto pod schodiskom.

Pri hľadaní a zariadzovaní Vašej domácej pracovne Vám želáme dostatok fantázie a kreativity. Vytvárate si ju pre vlastné potreby.

MzA4MDR