E-shop


»
Kvalitné a moderné rozkladacie pohovky s úložným priestorom aj na každodenné spanie - eshop www.aa-nabytok.sk

www.aa-nabytok.sk - e-shop pohovky, sedacie súpravy, obývacie steny, spálne, skrine, predsiene, detské izby, sektorový a kancelársky nábytok s DOPRAVOU ZDARMA po celom Slovensku.

V našej ponuke nájdete: rozkladacie pohovky s úložným priestorom, rozťahovacie pohovky vhodné aj na každodenné spanie, rohové pohovky, pohovky z ekokože, koženky, látkové pohovky, pohovky v kombinácii ekokoža + látka. Pohovky máme v ponuke aj v látke alkantara, teflón, vzhľad brúsenej kože. Tieto pohovky sú dobré na údržbu. Niektoré rozkladacie pohovky sú skladom, dodacia lehota je do 7 dní. Slovenské rozťahovacie pohovky sú na objednávku, dodacia lehota je 6-8 týždňov.

Kvalitné a moderné rozkladacie pohovky v rôznych poťahových látkach a v rôznych dizajnoch nájdete v ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk

V našej ponuke sú slovenské, nemecké, poľské aj české rozkladacie pohovky. Pohovky majú molitanové (PUR pena) alebo pružinové sedenie. Pohovky majú praktický úložný priestor pod svojou sedacou časťou. Sedačky, či pohovky sa rozkladajú systémom klik-klak a systémom sklopka. 

Kvalitné a moderné rozkladacie pohovky sú určené pre deti do detských alebo študentských izieb, ale aj do obývačiek pre dospelých aj na každodenné spanie.

V našej ponuke nájdete aj rozťahovacie kreslá na spanie.

NWNkN