AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


»
Najpredávanejšie sedacie súpravy, najlepšie sedačky, rohové rozkladacie s úložným priestorom niektoré aj na každodenné spanie

Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej domácnosti. V ponuke nášho eshopu nájdete sedacie súpravy nielen v modernom, ale aj v klasickom štýle. Na www.aa-nabytok.sk si môžete vybrať sedačku v rôznych tvaroch, poťahových látkach a od rôznych výrobcov. Snažíme sa mať v našej ponuke len kvalitné sedacie súpravy a celkovo kvalitný nábytok. Je len a len na Vás, či uprednostníte klasickú sedaciu súpravu, modernú látkovú alebo koženú sedaciu súpravu.

V tomto článku Vám chceme ukázať najpredávanejšie sedacie súpravy. Samozrejme, čo sa páči iným, nemusí sa páčiť Vám.

Medzi najpredávanejšie sedacie súpravy eshopu www.aa-nabytok.sk patria:

 

  • sedacia súprava Simone - v ponuke je v bielej alebo čiernej textilnej koži. Je možné objednať rohovú variantu alebo 3-sed s 2-sedom. Je pevná, nerozkladacia.


  • sedacia súprva Abby v tvare "U" je v ponuke vo viacerých farebných prevedeniach. Patrí takisto medzi cenovo dostupnejšie. Roh sedacej súpravy je univerzálny. Je to kvalitný nemecký výrobok!

 

 

 

  • sedacia súprava Estelle v tvare "U" patrí taktiež medzi najpredávanejšie. V ponuke je v kombinácii ekokoža/režná látka. Je to takisto nemecký výrobok.


 

 


MmEwMzA0M