AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


»
Pohodlné čalúnené váľandy splňajú všetky požiadavky kvalitného spánku

Pohodlné čalúnené váľandy splňajú všetky požiadavky kvalitného spánku. Kúpou výklopnej váľandy získame aj úložný priestor. Váľandy sa vyrábajú v rôznych rozmeroch 80x200 cm, 90x200 cm, 110x200 cm, 120x200 cm. Výška spacej plochy tiež býva rôzna. Pre starších ľudí je doležitejšia výška váľandy od podlahy, nakoľko z nízkej váľandy sa starším ľuďom zle vstáva.

Výklopné váľandy s úložným priestorom sú v ponuke s pružinovým alebo molitanovým matracom. Matrac môže byť uložený na pevnom alebo lamelovom rošte. Lamelový rošt je kvalitnejšia varianta, preto váľandy s týmto roštom bývajú drahšie.

Váľandy sa vyrábajú aj polohovacie, s polohovaním pod hlavou alebo nohami - priaznivý účinok na krvný obech a relaxáciu dolných končatín.

Jednotlivé váľandy sú v ponuke buď s jedným alebo dvoma čelami - zástenkami. Určité váľandy z našej ponuky je možné objednať v rôznych poťahových látkach, kde cena závisí od kvality poťahovej látky.

Kvalitnejšie váľandy majú uložný priestor v bielom lamine s odvetrávaním.

Váľandy si svoje miesto určite nájdu v detských izbách, na chatách a všade tam, kde ju potrebujete.

Váľandy majú využitie aj v penziónoch, sociálnych ústavoch a rôznych turistických či robotníckych ubytovniach. Veríme, že sme Vám pomohli zorientovať sa v širokej ponuke váľand na slovenskom trhu.


 

ZDM0NzZhN2