»
SILVER U 1 - štýlová sedacia súprava v tvare písmena U - NOVINKA

Novinkou na rok 2017 v našej ponuke je aj sedacia súprava SILVER U 1. Sedacia súprava už svojim zjavom uvokuje pohodlie a štýl.

Moderná rozkladacia sedacia súprava je rohová a je v tvare písmena U. Sedačka SILVER U 1 ponúka aj polohovateľné podrúčky a polohovateľné záhlavie. V prípade potreby si vie zákazník sklopiť podrúčky alebo aj opierky hlavy do požadovanej  polohy. Sedačka poskytuje komfortné opretie chrbta aj hlavy.

Sedacia súprava  patrí k rozmerovo veľkým sedačkám v tvare U. Sedacia súprava ponúka komfortnú výšku sedenia 43 cm. Jedna strana sedačky je zakončená podrúčkou, druhá otomanom pre dokonalý relax.

Hĺbka sedenia sedačky je  62 cm. Sedacia súprava poskytuje  dostatok miesta na sedenie aj pre väčšiu rodinu.

Celková dĺžka sedačky je 360 cm, vhodná je do väčších panelákových obývačiek alebo do rodinných domov. K sedačke nie je možné dokúpiť kreslo ani taburetku. Sedacia súprava je látková, kombinovaná dvoma typmi poťahových látok. Sedaciu súpravu si môžete objednať aj v inom farebnom prevedení,  väčšinou do kombinácie 2 poťahových látok, aby vynikla jej  originalita. Dodacia lehota na individuálne objednávky je 6-8 týždňov. Cena pri individuálnych objednávkach je vyššia, ako akciová.

Sedačka má aj praktický úložný priestor.

Na obrázku pravé prevedenie, možnosť objednať aj ľavé prevedenie.

Sedačka v prevedení ako na hlavnom obrázku je skladom - dodacia lehota je 1 týždeň. Sedacia súprava je na obrázku v prevedení látka MURA 95 sivá + látka SORO 90 sivá.


Rozmery sedačky šxvxh: 360x90/100x182/275 cm.
Sedačka SILVER U 1 po roztiahnutí poskytuje spaciu plochu o rozmere 128x300 cm.

V našej ponuke nájdete aj iné typy, veľké aj malé sedačky v tvare písmena U. Niektoré sedačky z našej  ponuky sú vhodné aj na každodenné spanie, väčšina má aj úložný priestor. V našej ponuke nájdete  aj sedačky z ekokože, koženky alebo aj pravej hovädzej kože.

Eshop s nábytkom www.aa-nabytok.sk - nábytok aj na splátky.

DOPRAVA ZDARMA!

NjFjNWJlY