AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


»
Moderná detská / študentská izba SMART pre chlapcov aj dievčatá

V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete aj sektorové detské a študentské izby. Detská a študentská izba SMART je taliansky nábytok, ktorý je len na objednávku, dodacia lehota je 8 týždňov. Čo je jediná nevýhoda tohto krásneho detského nábytku.

SMART je exkluzívny a luxusný nábytok pre deti a študentov, ale ponúka aj prvky do spálne.

Nábytok SMART ponúka pre detia študentov: postele so spacou plochou 90x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm a 180x200 cm. Postele sú v ponuke bez úložného priestoru, bez roštu a bez matraca. Sú z koženky v týchto farbách: zelená, biela, béžová, fialová, sivá antracit, žltá a zelená.

Kvalitný a moderný taliansky sektorový nábytok SMART pre deti a študentov ďalej ponúka: písací stôl, klubové kresielko, nočné stolíky, zásuvkové komody, šatníkové skrine s posuvnými alebo otváracími dverami, policové regále, televízny stolík, konferenčný stolík - všetko, čo Vaše dieťa potrebuje do svojej izby.


Sektorový nábytok SMART je vhodný pre chlapcov, ako aj pre dievčatá. Vytvorte svojim deťom izbu snov Smile

Moderný a kvalitný taliansky sektorový nábytok do detskej a študentskej izby, takisto do spálne, nakoľko ponúka aj spálňové zostavy a komplety.

Nábytok SMART môže byť v týchto farebných prevedeniach:

biely, hnedo-šedý, žltý, zelený, pieskový, fialový alebo tyrkysový lak vysoký lesk.

LBI - lak lesklý biely LSA - lak pieskový LAN2 - antracit vysoký lesk LPI - zelený lak vysoký lesk LTY - lak tyrkysový vysoký lesk LLA - lak lila vysoký lesk LGI - žltý lak vysoký lesk


Nočné stolíky a komody môžu byť len biele lesklé, v prevedení biely lak vysoký lesk. Zásuvky sú s klasickým otváraním.

Nábytok SMART sa dodáva v demontovanom stave, je ho potrebné zmontovať.

Eshop s nábytkom aj na splátky.

DOPRAVA ZDARMA!

 

MGE2ZTE3