AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


»
Moderné leňošky do obývačky

V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete aj leňošky - lehátka, relaxačné kreslá.

Najpredávanejšia je leňoška HERA - býva väčšinou skladom, dodacia lehota je 1-3 týždne. V ponuke je v textilnej koži - bielej, krémovej, čiernej, zelenej a červenej - aby ladila do akéhokoľvek interiéru. V ponuke je navyše aj v kvalitnej látke Rito 27 tyrkysová, nielen v ekokoži.

Leňoška ZIZU takisto patrí medzi najpredávanejšie, hlavnou nevýhodou tejto leňošky je dodacia lehota. Leňoška ZIZU je len na objednávku, nakoľko je možné vybrať poťahovú látku, dodacia lehota je až 8 týždňov. Hlavnou výhodou je sedenie a operadlová časť z látky DOT. Spodná časť je z koženky.


Leňoška TAMIA je krásny dizajnérsky kúsok, dováža sa z Číny. Je na nožičkách a hodí sa takisto do kozmetických, kaderníckych salónov. V ponuke je v tmavohnedej a červenej ekokoži. Leňoška TAMIA má navyše aj úložný priestor v sedacej časti. Leňoška TAMIA je tiež skladom, dodacia lehota je do 7-10 dní.


V našej ponuke nájdete aj kvalitné relaxačné polohovacie kreslá, ktoré dovážame z Nemecka, aj z pravej koži. V ponuke sú kreslá ako Pasadena, Toronto, Calgary - v kombinácii s masívnym drevom.

DOPRAVA na všetok tovar z eshopu www.aa-nabytok.sk je ZDARMA po celom území Slovenska.

V našej ponuke nájdte - sedačky, pohovky, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, obývačky, spálne, šatníkové skrine, predsiene, výklopné váľandy, detské a študentské izby, masívny rustikálny nábytok, biely vidiecky provensálsky nábytok, sektorový kancelársky nábytok, kancelárske zostavy a stohovateľné stoličky ISO, kvalitné a moderné české rohové lavice od výrobcu IKTUS.

MTNjYm