»
Rohové sedačky s osvetlením

K najpredávanejším sedačkám patria aj sedačky s LED osvetlením. Rohové sedačky v tvare písmena L aj v tvare písmenu U s osvetlením nájdete v ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk.

Sedačky s osvetlením sú v ponuke látkové alebo v kombinácii ekokoža + látka. Niektoré sedačky sú aj rozkladacie, rozťahovacie s úložným priestorom, niektoré sú pevné - bez možnosti rozkladania.

Sedačky majú pružinové alebo molitanové sedenie. Niektoré moderné sedačky majú aj výškovo nastaviteľné opierky hlavy alebo podrúčky. Moderné sedacie súpravy sú na chrómovaných nožičkách.

Sedačka LUXLAREDO z našej ponuky patrí do skupiny rohových sedačiek s LED osvetlením. Navyše sedačka ponúka množstvo iných funkcii, je však pevná, nerozkladacia. Vyrába sa v modernej kombinácii bielo-sivá, biela ekokoža v spodnej časti sedačky a sedenie je kvalitná sivá látka. Vankúše sú odoberateľné, po odobratí sedačka ponúka aj možnosť spacej plochy pre jedného človeka. Sedačka má univerzálny roh P/Ľ, nie je potrebné pri objednávaní definovať požadovaný roh. Zákazník si svojim prvým montovaním sám zvolí požadovaný roh sedačky. Sedačka LUXLAREDO má osvetlenie pozdĺž celej spodnej prednej časti sedačky. Sedačka je skladom, dodacia lehota je 7-10 dní.


V ponuke máme aj sedačku s LED osvetlením v tvare písmena U.

Sedačka ALMERA má LED osvetlenie políc v jednej podrúčke. Sedacia súprava má odoberateľné operadlové vankúše. Sedačka je rozkladacia v tvare písmena "U" a má aj úložný priestor. Sedačka je v ponuke v poťahovej látke Largo 3031-833 béžová v kombinácii s koženkou Bronco krémovou. Sedenie sedačky je pružinové. Na obrázku pravý roh, možnosť objednať aj ľavý. Dodacia lehota je 2-4 týždne.

Eshop www.aa-nabytok.sk ponúka nábytok aj na splátky, cez splátkovú spoločnosť Quatro.

Eshop s nábytkom ponúka moderný a kvalitný nábytok. V ponuke eshopu nechýba ani lacnejší akciový tovar. V ponuke nájdete sedačky a pohovky vhodné aj na každodenné spanie s úložným priestorom.

DOPRAVA je po celom Slovensku ZDARMA

ODYzZm