AJ NA SPLÁTKY CEZ QUATRO

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu aa-nabytok.sk


»
Sektorovádetská izba PIERE sivá+biela+fialová alebo sivá+biela+zelená

Sektorová detská a študentská izba PIERE. Sektorový nábytok do detskej a študentskej izby je v ponuke v prevedení sivá/biela/fialová alebo v prevedení sivá/biela/zelená. Detská izba je určená tak pre chlapcov, ako aj pre dievčatá.

Sektorová zostava PIERE ponuka množstvo prvkom na zariadenie detských a študentských izieb. Prvky z tejto detskej izby sú skladom, dodanie do 5 dní. Nábytok PIERE ponúka - posteľ s úložným priestorom a s roštom, komody zásuvkové aj s otváracími dvierkami, policové regály, regály kombinované aj so zásuvkami, šatníkovú skriňu, rohovú skriňu, písací stolík a police závesná visiace na stenu. Nábytok PIERE ponúka aj kontajner k písaciemu stolu.

Detská stena PIERE je vyhotovená z laminovanej DTD, má ABS hrany, úchytky sú drevené. Detská izba má fialové alebo zelené úchytky.

DOPRAVA ZDARMA!

V našej ponuke nájdete aj iné sektorové detské izby - ako WINIE, KOMBINO, IKS, PLAY, LOBETE, GRAFI a OSLO. Detské a študentské zostavy sú v rôznych farebných prevedeniach - tak pre chlapcov, ako aj pre dievčatá.

Detská/študentská izba PIERE - sivá/biela/zelená 

ZTY1MDE2ND