E-shop


»
Slovenské sedačky

Internetový obchod aa-nabytok.sk sa snaží mať vo svojej ponuke čo naviac slovenského nábytku. V našej ponuke nájdete kvalitné slovenské sedacie súpravy. Medzi najpredávanejšie slovenské sedačky z našej ponuky patrí slovenská sedačka Dantes. Sedačka ponúka širokú sedaciu plochu, je veľmi komfortná a veľmi kvalitná.

Ďalšími slovenskými sedačkami v našej ponuke sú: Radana, Pedro a Aramis lux vhodné aj na každodenné spanie, Areta, Ester, Kala, Flora či Estel.

V našej ponuke nájdete aj slovenské čalúnené manželské postele. Najpredávanejšou je posteľ MINETA PLUS v bielej ekokoži. Posteľ EMILIA 2 je takisto biela slovenská posteľ. Cenovo dostupnou celočalúnenou výklopnou slovenskou manželskou posteľou je KAMILA. V ponuke je v rôznych farebných kombináciách. Slovenský výrobca má v ponuke aj postele so šírkou spacej plochy 140x200 cm - napr. posteľ KORIDA. Posteľ TIBOR 2 je kvalitnou slovenskou posteľou z masívneho bukového dreva. V cene postele sú aj výklopné lamelové rošty a posteľ je s úložným priestorom.

V našej ponuke nechýbajú aj slovenské pohovky. Pohovka HUGO, CALIBRA, PRIMA PLUS  majú kvalitné sedenie a patria medzi pohovky so širšou spacou plochou. Spacia plocha dosahuje šírku spacej plochy aj 150x200 cm. Cenovo sú menej dostupné, ale sú veľmi kvalitné a vhodné aj na každodenné spanie.

V e-shope nájdete aj slovenské váľandy, či už akciové - lacné ako napríklad LENA ale aj kvalitné s výškou spacej plochy aj 50 cm. V ponuke máme aj váľandy s polohovaním. Napríklad váľanda KAMASUTRA alebo RELAX PLUS patria medzi najkvalitnejšie postele na slovenskom trhu.

V ponuke máme aj slovenské rozkladacie kreslo JOLLY - v ponuke vo viacerých farebných prevedeniach.

Tento slovenský nábytok - sedačky, pohovky, drevené manželské postele, čalúnené manželské postele, váľandy, rozkladacie kreslá sú väčšinou na objednávku. Dodacia lehota na tento nábytok je až 8-10 týždňov. Ale na kvalitu sa oplatí počkať.

DOPRAVA ZDARMA po celom Slovensku.

Eshop s nábytkom aj na splátky.

NTQxOTg1Z