E-shop


»
Sektorový nábytok - nábytok do celého bytu

Priaznivci otvorených priestorov v bytoch či domoch radi siahajú po nábytku, ktorým je možné zariadiť obývačku, predsieň, pracovňu v jednom štýle, s jedným druhom nábytku. Ak chce zákazník, aby súčasťou jeho obývacieho priestoru bol aj pracovný kútik, najlepšou voľbou by bol pre neho určite sektorový nábytok.

Sektorový nábytok býva v ponuke v rôznych prevedeniach - orech, dub sonoma, buk, jelša, čerešňa, wenge, biely alebo čierny lak. Sektorový nábytok obsahuje prvky ako komody, vitríny, regále, barové skrinky, šatníkové skrine, policové skrine, televízne stolíky, konferenčné stolíky, písacie stolíky, toaletné stolíky, zrkadlá, manželské postele, nočné stolíky, závesné police na stenu, jedálenské stoly dokonca aj jedálenské stoličky.

Sektorovým nábytkom nie je problém zariadiť prepojenú obývaciu izbu s jedálňou. Dokonca do obývačky je možné umiestniť aj písací stôl v tom istom farebnom prevedení.

V súčasnosti je na trhu aj dostatok sektorových obývacích stien, kde si zákazník môže okrem základnej obývacej steny dokúpiť aj komodu, šatníkovú skriňu, vitrínu či konferenčný stolík v tom istom farebnom prevedení. Je len na zákazníkovi, akú má veľkú obývaciu izbu a čo sa mu do nej zmestí.

Nie však každému sa takýto spôsob zariadenia bytu páči. Niekto chce mať zariadenú každú izbu iným nábytkom a mať každú izbu jedinečnú.

Pre inšpiráciu ponúkame sektorový nábytok Aramis, ktorým sa dá zariadiť skoro všetko.

Tmavý sektorový nábytok

Sektrový nábytok do pracovneSpálňa - sektorový nábytok

Štýlový sektorový nábytok

 

V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete nielen štýlový rustikálny nábytok, ale aj moderný biely lesklý, či biely matný, ale aj nábytok vo vidieckom provensálskom štýle.

DOPRAVA ZDARMA

MjJkZjY