E-shop


»
Sektorová detská izba PIERE

Sektorová detská a študentská izba PIERE. Sektorový nábytok do detskej a študentskej izby je v ponuke v prevedení sivá/biela/fialová alebo v prevedení sivá/biela/zelená. Detská izba je určená tak pre chlapcov, ako aj pre dievčatá.

Sektorová detská izba PIERE ponúka množstvo prvkom na zariadenie detských a študentských izieb. Prvky z tejto detskej izby sú skladom, dodanie do 5 dní. Nábytok PIERE ponúka - posteľ s úložným priestorom a s roštom, komody zásuvkové aj s otváracími dvierkami, policové regály, regály kombinované aj so zásuvkami, šatníkovú skriňu, rohovú skriňu, písací stolík a police závesná visiace na stenu. Nábytok PIERE ponúka aj kontajner k písaciemu stolu.

Sektorová detská izba PIERE je vyhotovená z laminovanej DTD, má ABS hrany, úchytky sú drevené. Sektorová detská izba PIERE má fialové alebo zelené úchytky.

DOPRAVA ZDARMA!

V našej ponuke nájdete aj iné sektorové detské izby - ako WINIE, KOMBINO, IKS, PLAY, LOBETE, GRAFI a OSLO. Detské a študentské zostavy sú v rôznych farebných prevedeniach - tak pre chlapcov, ako aj pre dievčatá.

Detská/študentská izba PIERE - sivá/biela/zelená

Fialová sektorová detská izba PIERE

 

MzczMj