E-shop


»
Sektorová detská izba LOBETE pre dievčatá

V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete aj detské a študentské izby. Nábytok na zariadenie tak detskej ako aj študentskej izby pre chlapcov ako aj pre dievčatá Vám dopravíme zadarmo po celom Slovensku.

V našej ponuke nájdete aj sektorový nábytok - zostavu LOBETE.  Sektorová detská izba LOBETE pre dievčatá je sektorová a dopyt  po nej stále rastie.

Krásna sektorová detská a študentská izba LOBETE je určená pre dievčatá. V ponuke je množstvo prvkov pre vytvorenie krásnej elegantnej vysnívanej dievčenskej izby pre dievčatá.

Elegantný sektorový nábytok LOBETE je v ponuke v prevedení sivá/biela/fialová. Sektorová detská izba LOBETE pre dievčatá je skladom, dodanie do 7 dní.

DOPRAVA ZDARMA!

Moderná sektorová detská, študentská zostava vhodná na zariadenie izieb pre dievčatá ponúka množstvo prvkov. 

Sektorová detská izba LOBETE pre dievčatá má vo svojej ponuke tieto elementy: posteľ, rohová šatníková skriňa, skriňa na vešanie, regál, policová skriňa, komoda, písací počítačový stôl, televízny stolík, police či nočný stolík.

Materiál sektorového nábytku LOBETE: fóliovaná DTD, farebné prevedenie sivá/biela/fialová.

Fialová sektorová detská izba LOBETE pre dievčatá

Moderná sektorová detská izba LOBETE pre dievčatá

Sektorová detská izba LOBETE pre dievčatá je elegantná a reprezentatívna. Každé dievčatko sa v nej bude cítiť ako v rozprávke.

MDJhNTJjMz