E-shop


»
Sektorový nábytok do spálne vo vidieckom provensálskom štýle

Vidiecky provenálsky štýl je najpredávanejší. Provensálske predsiene, sektorové obývačky, sedačky, pohovky, jedálne a takisto spálne. Sú zákazníci, ktorí si takýmto štýlom zariadia celý byt, či dom.

V ponuke eshopu nájdete provensálsky nábytok z masívneho dreva ako aj z lacnejšej laminovanej DTD. Záleží od toho, čo dovolí Vaša peňaženka. Drevený masívny nábytok je podstatne drahší.

V našej ponuke nájdete  provensálsky nábytok do predsiene, spálne, obývačky. V  ponuke sú aj  provensálske sedačky a pohovky, v poťahových látkach ladiacich s týmto francúzskym štýlom.

Spálne vo vidieckom štýle z "lamina" je v ponuke od veľkých  poľských výrobcov. Nábytok do spálne máme v ponuke od  kvalitného slovenského výrobcu - spálňa LIONA. Provensálsky nábytok do obývačky z masívneho dreva dovážame z Nemecka.

Provensálska  sektorová spálňa LIONA z našej ponuky ponúka prvky do spálne, najnovšie už aj do obývačky (obývačka LIONA).

V ponuke provensálskej spálne LIONA nájdete šatníkovú skriňu s otváracími dverami a so zrkadlom, komody kombinové dvierkové aj so zásuvkami, nočný stolík, manželskú posteľ s rozmerom spacej plochy 160x200 cm aj 180x200 cm.


Spálňová zostava LIONA je vyrobená z kvalitnej  laminovanej DTD. Farebné prevedenie nábytku LIONA:  biela. Kovanie spálne je originál soft closing, čo vytvára tlmené dovieranie dverí a zásuviek. Predné plochy spálne: MDF. Spálňa LIONA má kovové úchytky.
Spálňa má vo svojej ponuke manželskú posteľ bez úložného priestou Frown.

V našej ponuke nájdete aj obývačku LIONA, ktorá ponúka komody, televízny stolík, sklenené vitríny, konferenčný stolík, jedálenský stôl. Prvky môžete navzájom kombinovať, ak napr. chcete mať v spálni aj  televízny stolík.

Všetko je to aj o doplnkoch, v takomto štýle bývania. Doplnky vo farbách štýlu Provence ako vankúše, závesy, nápisy na stenách, obrazy, svietidlá, farby stien, podlaha...

Biely sektorový nábytok LIONA do obývačky a spálne je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň.

Provensálsky nábytok však nemusí byť vždy len biely. Prezrite si našu ponuku a uvidíte, aké farby vidieckeho nábytku  do obývačky zahraniční výrobcovia ponúkajúSurprised.

http://www.aa-nabytok.sk/nabytoksk/eshop/28-1-NABYTOK-VIDIECKY-STYL

DOPRAVA ZDARMA!

Eshop s nábytkom aj na splátky.

aa-nabytok.sk - moderný, aj klasický nábytok pre Váš domov.

YmY2YjE2Y