E-shop


»
Nočné stolíky v rôznych prevedeniach a vždy praktické

Vedľa lôžka takmer nevyhnutne potrebujeme priestor pre odkladanie čohokoľvek. Malý úhľadný nočný stolček, ktorý každý večer otvorí svoju náruč, aby nám do rána postrážil naše odložené cennosti a majetky. Pred vstupnom do sna je našim pomocníkom, jeho výberu by sme mali venovať väčšiu pozornosť. Samozrejme, večer môžeme všetko hodiť na zem a ráno nás to tam počká... ale nočné stolíky ponúkajú kus dôstojnosti.

Do praktickej zásuvky sa zmestia všetky potrebné veci, ktoré nemusí hneď každý vidieť. Na poličku nočného stolíka  odložíme všetky knihy alebo časopisy, bez ktorých si zaspávanie nevieme predstaviť. Na vrchnej doske nočného stolíka má svoje neodmysliteľné miesto budík, bez neho by sa nám zle zaspávalo. A je to miesto pre neho určené.

Nočné stolíky zároveň slúžia aj ako doplnky k posteliam. Častokrát zaplnia prázdne miesto v spálni. Môžu však plniť aj funkciu dominantného, výrazného prvky spálne. Na trhu sú v rôznych farebných prevedeniach dreva. Môžu byť čalúnené ekokožou, kožou alebo koženkou. Ich cena je pomerne nízka a vzhľadom na ich funkciu, sa investovať do nich vyplatí.

Nočný stolík PASO z bielej koženky

Biely nočný stolík

Nočný stolík SIBILLA v prevedení biely lak vysoký lesk na nožičkách


V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete rôzne nočné stolíky. Stolíky z ekokože a aj stolíky z laminovanej  DTD.

Akciový nábytok z ponuky eshopu skladom.

YzA1YTh