E-shop


»
Nábytok, sedačky SKLADOM

Ak potrebujete rýchlo zariadiť byt, kanceláriu, penzión, chatu, rekreačné zariadenie... sme tu pre Vás. Internetový obchod s nábytkom www.aa-nabytok.sk má vo svojej ponuke aj nábytok, ktorý je skladom a dokážeme pružne zareagovať a dodať Vám požadovaný nábytok.

Nábytok, sedačky SKLADOM v ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk

Akciový nábytok, sedačky SKLADOM

Pohovky, sedačky - rohové, v tvare písmena U, zostavy 311, 321 sú skladom aj vo väčších množstvách. Ak potrebujete mať čo najrýchlejšie napr. 5 súprav sedačiek v zostave 311, 321 dokonca v rovnakej farbe... neváhajte nás kontaktovať. Ak potrebujete napr. 10 ks rovnakých pohoviek, ponúkneme Vám všetky typy a farebné prevedenia, ktoré sú v takýchto množstvách na sklade. Doprava je vždy zdarma.

Rozkladacie kreslá na spanie - vhodné do ubytovní, penziónov, na chaty, do hotelov, ubytovacích zariadení, internátov - takisto sú SKLADOM a vieme Vám ich veľmi rýchlo dodať.

Kancelársky nábytok JOHAN je vždy skladom, akciové kancelárske zostavy Vám doručíme do 3-5 dní. Kancelárske rokovacie stohovateľné stoličky ISO - ISO NEW sú ihneď k odberu vo veľkých množstvách. Dokážeme rýchlo a pružne zareagovať a dodať Vám potrebný kancelársky nábytok.

Slovenský nábytok, sedačky SKLADOM

Stohovateľné stoličky ZINA 2 NEW, JEFF 2 NEW a ISO NEW máme takisto skladom, vhodné sú do  kancelárskych a administratívnych priestorov, reštauračných a ubytovacích zariadení, konferenčných a rokovacích miestností. Stoličky majú široké využitie.

V ponuke máme aj kvalitné slovenské manželské postele s úložným priestorom - celočalúnené, masívne, drevené, ktoré sú tiež skladom - dodanie do 3-5 dní a doprava zdarma.

Výklopné váľandy - pružinové, molitanové s úložným priestorom, s polohovaním, slovenské, české sú takisto skladom vo veľkých množstvách a aj v rovnakej farbe. Lacné akciové váľandy na zariadenie hotelov, penziónov, na chaty, do rôznych ubytovacích zariadení, internátov, ubytovní - aj v našej ponuke. Doprava po celom Slovensku ZDARMA!

Lacné akciové kuchynské linky - zostavy - sú tiež skladom, rôzne typy a farebné prevedenia.

Slovenské rohové lavice, jedálenské zostavy - tiež skladom vo väčších množstvách.

 

Neváhajte nás kontaktovať, ohľadom Vašich požiadaviek na rýchle dodanie akéhoľkovek nábytku, mailom alebo telefonicky - info@aa-nabytok.sk a 0918 18 65 27.

ZDJiNDd