E-shop


»
Akciové slovenské pohovky v ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk


Mnohí zákazníci hľadajú slovenský tovar, slovenské pohovky. Nielen preto, že si potrpia na kvalitu, ale chcú podporiť aj domácich výrobcov. Slovenské pohovky sú kvalitné.

V ponuke eshopu www.aa-nabytok.sk nájdete aj slovenské rozkladacie pohovky na každodenné spanie s úložným priestorom. Výhodou slovenských pohoviek je hlavne šírka a dĺžka spacej plochy po roztiahnutí pohovky. Pohovky od poľských výrobcov musia byť konkurencie schopné, čo sa najviac odráža na rozmeroch spacej plochy. Menšia spacia plocha samozrejme znamená použitie menej materiálu, čo sa automaticky odráža na cene. Ak však potrebujete pohovku na každodenné spanie, šírka by mala byť aspoň 145 až 160 cm. Slovenské pohovky takéto rozmery ponúkajú.

Akciové slovenské pohovky z našej ponuky sú klasické, aj modernejšie. Je len na Vás, čo sa Vám páči a čo zapadne do Vášho už zariadeného interiéru.

Z našej ponuky vyberáme pre Vás tieto akciové slovenské pohovky :

Moderné akciové slovenské pohovky

Kvalitné akciové slovenské pohovky

 

Kvalitná rozkladacia pohovka GALINA ponúka úložný priestor a je vhodná aj na každodenné spanie. Nohy pohovky sú drevené, sedenie pohovky vysokoelastická PUR pena uložená na lamelách. Použitie kvalitných materiálov zabezpečujú vysoký komfort spania. Pohovka je v ponuke v tyrkysovej látke - ako na obrázku.
Rozmery pohovky šxvxh: 200x94x107 cm. Spacia plocha pohovky po roztiahnutí je 160x190 cm.

 

Ďalšou pohovkou z našej ponuky je slovenská pohovka PRIMA PLUS.

Rohové akciové slovenské pohovky

Pohovka PRIMA PLUS patrí medzi najpredávanejšie slovenské rozkladacie pohovky. Pohovka je s úložným priestorom a má lamelový rošt. V úložnom priestore pohovky je vystužený rám. Pohovka môže byť ľavá alebo pravá, na obrázku ľavá. Sedenie pohovky PRIMA PLUS je kvalitná PUR pena. Pohovka sa vyrába v dvoch kvalitách látky - lacnejšia akciová mikrofáza a kvalitná poťahová látka šenil. Rozmery pohovky: 208x82x84 cm. Pohovka ponúka ešte väčšiu spaciu plochu ako pohovka GALINA. Spacia plocha postele PRIMA PLUS po roztiahnutí je 195x165 cm. Výška sedu po rozložení pohovky je 32 cm.

Dúfame, že sme Vás inšpirovali a zvolíte kúpu slovenskej pohovky.

Akciové slovenské pohovky - DOPRAVA ZDARMA PO CELOM SLOVENSKU

V našej ponuke nájdete aj iné rozkladacie pohovky na každodenné spanie 

  

www.aa-nabytok.sk - nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne, predsiene aj na splátky.

DOPRAVA ZDARMA!

MzAxN2RiYm