»
Akciové sedacie súpravy v tvare písmena U

V každej obývačke by mala byť dominantným prvkom sedačka. Tvar a farebné prevedenie sedacej súpravy by malo ladiť s celkovým vzhľadom interiéru. Ak Vám to priestor a dispozičné prevedenie obývačky vyhovuje, stavte na sedačku v tvare písmena U. Tieto sedacie súpravy prežívajú obrovský boom. Sedačky v tvare písmena U poskytujú dostatok miesta na sedenie, či dokonca ležanie pri pozeraní televízie. Sedačky v tvare písmena U sú vhodné do väčších obývačiek, ale výrobcovia ponúkajú aj sedačky v tvare U menších rozmerov, ktoré sú vhodné do panelákových byťov. Rozmer najmenšej sedačky v tvare písmena U je cca 300 cm. 

AKCIOVÉ SEDACIE SÚPRAVY TVAR U

Najmenšia sedacia súprava v tvare písmena U je sedacia súprava z našej ponuky ARISTA

Eshop s nábytkom www.aa-nabytok.sk

Sedacia súprava ARISTA je v ponuke v látkovom prevedení a súčasťou tejto modernej sedačky v tvare písmena U sú aj výškovo nastaviteľné opierky hlavy.

Sivé farebné prevedenie poťahových látok je momentálne obľúbené. Dôraz sa kladie hlavne na to, aby sedačky boli aj funkčné a praktické. Sedačky v tvare písmena U sú rozkladacie a majú aj úložný priestor pod otomanom. 

Sedacia súprava ARISTA má dokonca 2 úložné priestory. Je to vša rarita, väčšina sedačiek má len jeden úložný priestor.

Ak si všimneme túto sedačku, je najmenšia účková sedačka. Úsporu priestoru výrobca zabezpečil šírkou podrúčky. 
www.aa-nabytok.sk

Sedačka ARISTA je látková sedacia súprava v tvare písmena U a má pevné operadlové vankúše.
Menšia účková sedačka ARISTA je na obrázku v prevedení látka MATRIX 19. Sedenie sedačky sú pružiny vlnovec v kombinácii s HR penou, čo je dostatočné komfortné sedenie. Sedačka má rozmery: 157 x 298 x 196 cm. Sedačka má spaciu plochu po roztiahnutí na úrovní 122 x 257 cm. Výška sedenia sedačky je 47 cm.

 

Sedacia súprava STILO je v ponuke v kombinácii ekokoža a kvalitná hrubá látka typu šenil s melírom. Sedacia súprava má univerzálny P/Ľ roh. Zákazník si pri objednávaní nemusí definovať požadovaný roh. Po dodaní sedačky si ju zákazník sám zmontuje a zvolí požadovaný roh. 

Eshop s nábytkom www.aa-nabytok.sk

Táto univerzálna sedacia súprava v tvare písmena "U"  má aj úložný priestor a je rozkladacia. 

Sedacia súprava je na obrázku v prevedení ekokoža čierna 14 + šenil berlín 02. Toto farebné prevedenie je vždy skladom, dodacia lehota je 1 týždeň.  

Sedacia súprava  STILO sa dá objednať aj v iných farebných kombináciách poťahovej látky Berlín. Iné farebné prevedenia sú ale na objednváku s dodacou lehotou 6-8 týždňov  a vo vyššej cene. V  akcivých cenách je sedačka STILO v prevedení čierna ekokoža / šenil Berlín 02 čierny melír alebo biela ekokoža 26 / šenil Berlín 01 sivý.

Rozmery sedacej súpravy šxhxv: 320x218/158x85 cm
Spacia plocha sedačky STILO je po roztiahnutí 130x295 cm.

Obidve sedacie súpravy sú akciové poľské výrobky. 

Eshop s nábytkom www.aa-nabytok.sk ponúka látkové sedacie súpravy v tvare písmena U, sedačky v tvare do U z ekokože a koženky. V našej širokej ponuke sedačiek nájdete aj kožené sedacie súpravy v tvare písmena U. Nechýbajú ani sedačky vhodné a určené aj na každodenné spanie s úložným priestorom. Moderné a kvalitné, ako aj lacné akciové sedačky aj na splátky.

Akciové sedacie súpravy tvar U sú skladom. Dodacia lehota je 1 týždeň.

DOPRAVA ZDARMA PO CELOM SLOVENSKU

www.aa-nabytok.sk

MTUyMjV